Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
Strona Główna Ogłoszenia Szukamy pracownika do Referatu Inwestycyjnego

URZĄD GMINY BRODY

herb-gb
Adres:
ul. Stanisława Staszica 3
27-230 Brody
woj. świętokrzyskie.
Telefon:
(41) 271-12-31
 fax: (41) 271-19-78
więcej
E-mail:
gmina(at)brody.info.pl
Godziny otwarcia:
Pon: 8:00 -16:00
Wt-Pt: 7:15 - 15:15
du
mp

logo-rii-jst-kolor

sip

Szukamy pracownika do Referatu Inwestycyjnego PDF Drukuj Email
Wpisany przez Mariusz Zawłocki   
wtorek, 26 stycznia 2021 14:25

Zdjęcie mężczyny przy monitorze. W tle elementy konstrukcyjne. Urząd Gminy Brody poszukuje osoby do pracy w Referacie Inwestycyjnym.Szanowni Państwo,
Urząd Gminy Brody poszukuje osoby do pracy w charakterze pomocy administracyjnej w Referacie Inwestycyjnym. W tym dziale realizowane są czynności związane z budową, przebudową, utrzymaniem dróg, prace związane z budową obiektów kubaturowych, kanalizacji sanitarnej i wodociągów. Referat zajmuje się również kompleksowym utrzymaniem wszystkich obiektów komunalnych na terenie gminy.

W związku z powyższym, prosimy zainteresowane osoby o składanie swojego CV drogą elektroniczną na adres  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub w budynku urzędu w zamkniętej kopercie z dopiskiem „Rekrutacja na stanowisko pomocy administracyjnej w Referacie Inwestycyjnym", do dnia 29 stycznia 2021r. Mile widziane jest wykształcenie wyższe o kierunku budownictwo ogólne lub drogownictwo.
Informacja o przetwarzaniu danych osobowych.

Z poważaniem
Wójt Gminy Brody
Marzena Bernat

 

Czy wiesz, że...

pudlingarniaw 1843 roku, w zakładzie metalurgicznym - tzw. pudlingarni oraz walcowni w Brodach pracowało 60 robotników? W ciągu roku przetapiano tu ok. 2 600 ton żelaza handlowego.

elektronik sigara