Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
Strona Główna Usługi turystyczne Przekazanie terenu pod budowę Centrum Edukacji Społecznej i Profilaktyki Zdrowotnej

URZĄD GMINY BRODY

herb-gb
Adres:
ul. Stanisława Staszica 3
27-230 Brody
woj. świętokrzyskie.
Telefon:
(41) 271-12-31
 fax: (41) 271-19-78
więcej
E-mail:
gmina(at)brody.info.pl
Godziny otwarcia:
Pon: 8:00 -16:00
Wt-Pt: 7:15 - 15:15
du
mp

logo-rii-jst-kolor

sip

Przekazanie terenu pod budowę Centrum Edukacji Społecznej i Profilaktyki Zdrowotnej PDF Drukuj Email
Wpisany przez Rajmund Gębura   
poniedziałek, 22 listopada 2021 15:57

Glowne-M-przekazanie-terenu-pod-centrum-edukacji-spolecznejW poniedziałek 22 listopada Wójt Gminy Brody Marzena Bernat wraz z Sekretarzem Gminy Brody Marcinem Goździem, Kierownikiem Referatu Inwestycyjnego Jackiem Wójcikiem, oraz przedstawicielami wykonawcy- firmy Drogmar Piotrem Podeszwą, Pawłem Podeszwą i Mariuszem Godziną udali się do Krynek, aby zapoznać się z istniejącym stanem miejsca i przekazać teren pod nową dużą inwestycję- Centrum Edukacji Społecznej i Profilaktyki Zdrowotnej.

Pani Wójt zapoznała się opiniami wykonawców dotyczącymi zakresu robót i wniosła swoje uwagi dotyczące budowy Centrum. O nowej inwestycji można przeczytać więcej na stronie internetowej Gminy Brody pod linkiem: http://www.brody.info.pl/inwestycje/4606-rehabilitacja-spa-edukacja-spoleczna-krynki-gmina-brody.html

 

Poprawiony: piątek, 26 listopada 2021 10:40
 

Czy wiesz, że...

kk3najprawdopodobniej już w 1353r. wybudowano modrzewiowy kościół w Krynkach p.w. Św. Marcina. Stał on przy obecnych zabudowanich ulicy Długiej. Do dziś stoi tam krzyż upamiętniający lokalizację świątyni. Podobno niektóre belki w kryneckiej dzwonnicy pochodzą z tego kościoła!

elektronik sigara