Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
Strona Główna Usługi turystyczne Wycieczka w nagrodę (zdjęcia)

URZĄD GMINY BRODY

herb-gb
Adres:
ul. Stanisława Staszica 3
27-230 Brody
woj. świętokrzyskie.
Telefon:
(41) 271-12-31
 fax: (41) 271-19-78
więcej
E-mail:
gmina(at)brody.info.pl
Godziny otwarcia:
Pon: 8:00 -16:00
Wt-Pt: 7:15 - 15:15
du
mp

logo-rii-jst-kolor

sip

Wycieczka w nagrodę (zdjęcia) PDF Drukuj Email
Wpisany przez Mariusz Zawłocki   
środa, 23 czerwca 2021 07:54

Zdjęcie uczniów Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Lubieni - uczestników wycieczki do Centrum Turystycznego nad Zalewem Brodzkim. W tle pomniki przyrody "Skały w Rudzie".Uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Lubieni stworzyli film, który został doceniony prze jury konkursu „Czyste Świętokrzyskie". W ramach podziękowania za tę pracę, Marzena Bernat – Wójt Gminy Brody zafundowała dzieciom wypoczynek w Centrum Turystycznym nad Zalewem Brodzkim.

Główną nagrodą w konkursie jest 4 800 zł dla gminy Brody na sprzątanie terenu. Wycieczkę zorganizowano w ramach podziękowania dzieciom za wywalczenie tych pieniędzy. 21 czerwca br. dzieci korzystały z parku linowego, ścianki wspinaczkowej, placów zabaw i innych atrakcji. Był też poczęstunek i kiełbaski z grilla. Każdy uczestnik wycieczki otrzymał kubek z imieniem oraz herbem gminy. Dodatkowe gadżety otrzymali twórcy filmu do konkursu organizowanego przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach. Upominki w imieniu Pani Wójt Marzeny Bernat wręczyła Dorota Grudnicka-Glina - dyrektor Centrum Usług Wspólnych Gminy Brody.

Film konkursowy:

Zdjęcia nadesłane przez szkołę:

Poprawiony: środa, 23 czerwca 2021 11:50
 

Czy wiesz, że...

powst-styczna przestrzeni wieków mieszkańców dzisiejszych Krynek charakteryzowali się postawą patriotyczną? Brali oni czynny udział zarówno w Powstaniu Listopadowym jak i Styczniowym. Wieś była częstym miejscem postojów oddziałów. Serdeczność i pomoc ludności zostały podkreślone w pamiętnikach powstańczych.