Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
Strona Główna Usługi turystyczne Filmy o centrum turystycznym

URZĄD GMINY BRODY

herb-gb
Adres:
ul. Stanisława Staszica 3
27-230 Brody
woj. świętokrzyskie.
Telefon:
(41) 271-12-31
 fax: (41) 271-19-78
więcej
E-mail:
gmina(at)brody.info.pl
Godziny otwarcia:
Pon: 8:00 -16:00
Wt-Pt: 7:15 - 15:15
du
mp

logo-rii-jst-kolor

sip

Filmy o centrum turystycznym PDF Drukuj Email
Wpisany przez Mariusz Zawłocki   
piątek, 14 sierpnia 2020 09:40

centrum-turystyczne-nad-zalewem-brodzkim-dron-swietokrzyskie-mPowstało już kilka filmów o Centrum Turystycznym nad Zalewem Brodzkim. Obiekt ten przyciąga turystów i jest miejscem rekreacji dla mieszkańców. Najnowsze nagranie jest podsumowaniem kilku wakacyjnych weekendów.

 

Przy centrum jest ogromna plaża z leżakami i parasolami trzcinowymi. W upalne dni korzystają z niej tłumy wypoczywających. Można tam wypożyczyć rowerek wodny lub kajak. W pobliżu, za darmo mona korzystać z boiska do piłki plażowej. Przy centrum powstają kolejne atrakcje, takie jak alejka foodtruck-ów czy wypożyczalnia gokartów na pedały. Turyści docenią też klimatyczne miejsce na spacer czy na sesję zdjęciową - pomniki przyrody „Skały w Rudzie". W parku linowym można przejść trzy trasy (dla dzieci i dorosłych). Utworzone są w koronach drzew. Wiele osób przyjeżdża by ćwiczyć na placu do ćwiczeń street workout.

Informacje na temat centrum turystycznego: http://brody.info.pl/uslugi-turystyczne.html

 

 

 

 

 

 

Poprawiony: czwartek, 01 października 2020 13:36
 

Czy wiesz, że...

skwkrgłazy z rezerwatu "Skały w Krynkach" powstały z osadów dolnotriasowej rzeki, a zaledwie 2 km od  od rezerwatu, znajduje się odsłonięcie skał powstałych w podobnym okresie, lecz w środowisku morskim. Zobacz