sip

Sukcesy w wędkarstwie rzutowym PDF Drukuj Email
Wpisany przez Leszek Kita
wtorek, 04 października 2011 13:20

_DSC4096minW dniach 23 -25.09.2011 r. odbyły się ostatnie zawody z cyklu Pucharu Polski w Wędkarstwie Rzutowym 2011. Do samego końca nie było wiadomo kto zwycięży w poszczególnych kategoriach. Jan Kita - mistrz świata w kategorii multi-cel, zawodnik klubu wędkarskiego Kiełb Brody i Koła PZW Brody prowadził w klasyfikacji niemal przez cały sezon. Wygrał również wrześniowe zawody zdobywając Puchar Polski.

W klasyfikacji drużynowej Pucharu Polski Seniorów Okręg Kielce zajął 3 miejsce. Z bardzo dobrej strony pokazała się Donata Żelazowska z Krynek, która pomimo młodego wieku uzyskuje dobre wyniki. W klasyfikacji Kadetów figuruje na 10 miejscu.

_DSC4138-m

Czy wiesz, że...

bocian.czchciałbyś na własne oczy zobaczyć bocian czarnego? Ten rzadki gatunek wybrał na miejsce gniazdowania niedostępne partie rezerwatu "Rosochacz". Miłośnik przyrody dostrzeże tam wiele ciekawych gatunków flory i fauny.