Strona Główna Ogłoszenia Nakręć film o gminie Brody!

URZĄD GMINY BRODY

herb-gb
Adres:
ul. Stanisława Staszica 3
27-230 Brody
woj. świętokrzyskie.
Telefon:
(41) 271-12-31
 fax: (41) 271-19-78
więcej
E-mail:
gmina(at)brody.info.pl
Godziny otwarcia:
Pon: 8:00 -16:00
Wt-Pt: 7:15 - 15:15
du
mp

logo-rii-jst-kolor

sip

Nakręć film o gminie Brody! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Mariusz Zawłocki   
piątek, 20 stycznia 2012 11:20

filmowanie1-mDoceniasz urok okolic Brodów? Chciałbyś swój film pokazać szerszej publiczności? Weź udział w akcji Regionalnej Organizacji Turystycznej Województwa Świętokrzyskiego. Od 16 stycznia każdy będzie mógł opublikować swój film promujący województwo. Pokazać można zarówno największe walory jak i mało znane, świętokrzyskie atrakcje. Nie ma innych ograniczeń w formie ani tematyce filmu, poza wymogiem, by promował on ciekawe miejsca w naszym regionie.

 

Nie można wysyłać filmów komercyjnych, promujących czyjąś działalność. Od 23 stycznia, filmy będą dostępne będą pod adresem www.tv.swietokrzyskie.travel. W tym samym czasie otwarty zostanie blog internetowy: www.blog.swietokrzyskie.travel .

 

Regionalne Centrum Informacji Turystycznej w Kielcach ogłasza konkurs dla użytkowników obu stron.  Można w nich łącznie wygrać 10 pojedynczych biletów na koncert grupy Zakopower, jaki odbędzie się w Kielcach 3 lutego. Szczegóły konkursu pod adresem kanału filmowego oraz bloga.

Więcej informacji: http://rot.swietokrzyskie.travel .

Poprawiony: piątek, 20 stycznia 2012 14:07
 

Czy wiesz, że...

skwrnad brzegiem Zalewu Brodzkiego rozciągają się warte odwiedzenia "Skały w Rudzie". Na jednym z bloków skalnych rośnie brzoza, z korzenia której wyrastają cztery pnie. Według lokalnej tradycji każda panna, która usiądzie na tym drzewie na pewno dobrze wyjdzie za mąż. Zapraszamy do sprawdzenia tej legendy! Więcej informacji: link

elektronik sigara