Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
Strona Główna Ogłoszenia Ogólnopolski program profilaktyki czerniaka

URZĄD GMINY BRODY

herb-gb
Adres:
ul. Stanisława Staszica 3
27-230 Brody
woj. świętokrzyskie.
Telefon:
(41) 271-12-31
 fax: (41) 271-19-78
więcej
E-mail:
gmina(at)brody.info.pl
Godziny otwarcia:
Pon: 8:00 -16:00
Wt-Pt: 7:15 - 15:15
du
mp

logo-rii-jst-kolor

sip

Ogólnopolski program profilaktyki czerniaka PDF Drukuj Email
Wpisany przez Rajmund Gębura   
wtorek, 09 sierpnia 2022 12:04

nio-logo-MDziałając w imieniu Studenckiego Koła Naukowego ONKOMA przy Klinice Gastroenterologii Onkologicznej w Narodowym Instytucie Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie w Warszawie – Państwowym Instytucie Badawczym (SKN ONKOMA), zwracam się z uprzejmym zaproszeniem do udziału w jubileuszowej, piątej edycji ogólnopolskiego programu profilaktyki czerniaka w roku szkolnym 2022/2023. Niniejszą inicjatywę wraz z zasadami zgłaszania się omówiono szczegółowo w dołączonym do maila piśmie.

Proszę zatem o przedstawienie o decyzji (pozytywnej lub negatywnej) co do udziału w programie oraz przesłanie jej na adres mailowy Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.   nie później niż do 22 sierpnia 2022 roku. Niniejszym informuję również, iż w przypadku odmowy udziału w ogólnopolskim programie profilaktyki czerniaka, uprzejmie prosimy o przesłanie decyzji negatywnej podpisanej przez Wójta bądź Zastępcę Wójta właściwego do spraw oświaty i/lub zdrowia wraz z uzasadnieniem merytorycznym w ww. terminie. Zostanie ona odnotowana w opracowywanym przez nas wewnętrznym rejestrze oraz przekazana w formie informacji zbiorczej dla Ministerstwa Zdrowia.

W przypadku jakichkolwiek pytań służymy pomocą. Zapytania należy kierować na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Pozostaję z szacunkiem,

Lek. Michał Siwik
Młodszy asystent, Opiekun Studenckiego Koła Naukowego Onkoma

E-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Klinika Onkologii i Radioterapii
Narodowy Instytut Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie
- Państwowy Instytut Badawczy
02-781 Warszawa, ul. W. K. Roentgena 5
www.pib-nio.pl

W załączniku do pobrania szczegółowe informacje:
Kliknij aby pobrać załacznik w formacie pdf, rozmiar 164 kilobajty.

 

Poprawiony: wtorek, 09 sierpnia 2022 12:18
 

Czy wiesz, że...

kapl-dziurkatastrofalna powódż w 1903r. zniszczyła tamę i wszystkie urządzenia fabryczne w Brodach? Jedną z Konsekwencji kataklizmu był rozwój chorób, w tym malarii. Miejscowa legenda głosi, że epidemię powstrzymała interwencja św. Jana Nepomucena, którego figurę umieszczono w kapliczce we wsi Dziurów. Imię świętego nosi jedna z ważniejszych ulic tej miejscowości.