Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
Strona Główna Ogłoszenia Cytomammobus-badania i bezpłatny transport

URZĄD GMINY BRODY

herb-gb
Adres:
ul. Stanisława Staszica 3
27-230 Brody
woj. świętokrzyskie.
Telefon:
(41) 271-12-31
 fax: (41) 271-19-78
więcej
E-mail:
gmina(at)brody.info.pl
Godziny otwarcia:
Pon: 8:00 -16:00
Wt-Pt: 7:15 - 15:15
du
mp

logo-rii-jst-kolor

sip

Cytomammobus-badania i bezpłatny transport PDF Drukuj Email
Wpisany przez Rajmund Gębura   
środa, 27 kwietnia 2022 13:50

Cytomammobus-Brody-M-05-05-2022
Świętokrzyskie Centrum Onkologii pragnie zaprosić wszystkie Panie do udziału w kampanii profilaktycznej adresowanej do kobiet. Świętokrzyskie Centrum Onkologii mając na uwadze rosnąca liczbę zachorowań na nowotwory złośliwe raka piersi oraz raka szyjki macicy dotykające kobiety w naszym regionie oferuje bezpłatny transport na badania profilaktyczne realizowane w Świętokrzyskim Centrum Onkologii w Kielcach w dogodnym dla Pań terminie.

W ramach oferowanych przez Nas działań zostaną Panie odebrane z umówionego miejsca zbiórki i przewiezione do ŚCO celem wykonania zaplanowanych badań. Po badaniach otrzymacie Panie zestaw kobiecych upominków przypominający o konieczności wykonywania badań profilaktycznych, oraz zostaniecie Panie odwiezione z powrotem w miejsce zbiórki.
> TRANSPORT ORAZ BADANIA SĄ BEZPŁATNE
> Z oferty skorzystać mogą Panie spełniające określone warunki:
Cytologia: Panie pomiędzy 25 a 59 rokiem życia, które w ciągu 3 ostatnich lat nie miały wykonanego wymazu cytologicznego w ramach ubezpieczenia w NFZ.
Mammografia: Panie pomiędzy 50 a 69 rokiem życia, które w ciągu 2 ostatnich lat nie miały wykonanej mammografii w ramach ubezpieczenia w NFZ.
> Minimalna grupa Pań do transportu to 4 osoby
> Rezerwacja transportu pod numerem tel. 41 367 40 33

 

 

Czy wiesz, że...

grod2w Lubieni, na jednym ze wzgórz prawdopodobnie istniało kiedyś grodzisko. W 1363 r. wydano prawo lokacji wsi na prawie niemieckim. Zapewne osada rozwijała się bujnie skoro w 1440r. biskup Zbigniew Oleśnicki wystawił przywilej lokacji, na prawie magdeburskim - miasta Lubienia. Z nieznanych przyczyn lokacji nie zrealizowano.