Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
Strona Główna Ogłoszenia Program spoleczno-rozwojowy dla kobiet

URZĄD GMINY BRODY

herb-gb
Adres:
ul. Stanisława Staszica 3
27-230 Brody
woj. świętokrzyskie.
Telefon:
(41) 271-12-31
 fax: (41) 271-19-78
więcej
E-mail:
gmina(at)brody.info.pl
Godziny otwarcia:
Pon: 8:00 -16:00
Wt-Pt: 7:15 - 15:15
du
mp

logo-rii-jst-kolor

sip

Program spoleczno-rozwojowy dla kobiet PDF Drukuj Email
Wpisany przez Rajmund Gębura   
środa, 20 kwietnia 2022 11:17

Glowne-M-strona-PFR
Informujemy o trwającym ogólnopolskim Programie społeczno-rozwojowym, który skierowany do kobiet – Akademia Rozwoju. Program adresowany jest do tych kobiet, które mogą potrzebować wsparcia w zakresie zdobywania nowych ważnych kompetencji i potrzebują aktywizacji zarówno w obszarze życia społecznego, jak i zawodowego.

W szczególności zachęcamy do udziału kobiety, które mieszkają w mniejszych miejscowościach i na terenach wiejskich i jednocześnie z różnych powodów pozostają mniej aktywne. Te powody to wielodzietność, mniejszy dochód w rodzinie, niepełnosprawność, pochodzenie z rodzin niepełnych. Lista powodów jest otwarta, kluczowe dla nas jest występowanie czynników, które uczestniczka zadeklaruje jako te istotne z jej punktu widzenia. Udział w Programie jest całkowicie bezpłatny. Uczestniczkom oferujemy warsztaty online z zakresu kompetencji cyfrowych (tworzenie i edycja stron internetowych, wykorzystanie popularnych aplikacji do aktywności zawodowej i społecznej w Internecie), zajęcia z podstaw działalności gospodarczej (aspekty prawne i finansowe), warsztaty z myślenia projektowego (wykorzystanie metody design thinking w projektach społecznych i biznesowych). A to tylko część z zaplanowanych działań aktywizująco-edukacyjnych! Dotychczas do Programu zarejestrowało się ponad 800 kobiet.

Wszystkie informacje o Programie oraz formularz rejestracyjny znajdują się na stronie: www.fundacjapfr.pl/akademia_rozwoju

Do tej strony prosimy odsyłamy z wszelkimi komunikatami na temat Programu.

Projekt jest objęty patronatem honorowym Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej.

Zachęcamy do informowania potencjalnych uczestniczek o projekcie, rejestracji i uczestnictwa w warsztatach

Pozdrawiam,

Sebastian Mackiewicz

Z poważaniem

Sebastian Mackiewicz
Ekspert ds. koordynacji projektów

Fundacja Polskiego Funduszu Rozwoju

t: +48 532 456 693
email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

ul. Krucza 50
00-025 Warszawa
T: +48 532-456-693
https://fundacjapfr.pl/  [fundacjapfr.pl]

 

Poprawiony: środa, 20 kwietnia 2022 11:40
 

Czy wiesz, że...

fascynacja-mprzy Centrum Kultury i Aktywności Lokalnej w Brodach dzaiałają cztery zespoły śpiewacze, dwie grupy taneczne oraz Gminna Orkiestra Dęta?