Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
Strona Główna Ogłoszenia Dzień Rolnictwa Ekologicznego-konkurs

URZĄD GMINY BRODY

herb-gb
Adres:
ul. Stanisława Staszica 3
27-230 Brody
woj. świętokrzyskie.
Telefon:
(41) 271-12-31
 fax: (41) 271-19-78
więcej
E-mail:
gmina(at)brody.info.pl
Godziny otwarcia:
Pon: 8:00 -16:00
Wt-Pt: 7:15 - 15:15
du
mp

logo-rii-jst-kolor

sip

Dzień Rolnictwa Ekologicznego-konkurs PDF Drukuj Email
Wpisany przez Rajmund Gębura, Ola Olszewska   
poniedziałek, 11 kwietnia 2022 10:32

Informujemy, że w związku z przypadającym 23 września Dniem Rolnictwa Ekologicznego w Unii Europejskiej, Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi realizuje konkurs mający na celu wyróżnienie najlepszych i najbardziej innowacyjnych przedsięwzięć ekologicznych.

Konkurs obejmuje 8 nagród w 7 kategoriach. Do konkursu może zgłosić się osoba, podmiot lub instytucja działające w ekologicznym łańcuchu dostaw, z ciekawym projektem, który zwiększa przystępność cenową lub dostępność produktów ekologicznych w UE. Zgłoszenia do konkursu można przesyłać w języku polskim do 8 czerwca 2022 r. za pośrednictwem odpowiednich formularzy zgłoszeniowych, dostępnych pod adresem: https://ec.europa.eu/info/food-farming-fisheries/farming/organic-farming/organic-action-plan/eu-organic-awards_pl#awardceremony

W załaczniku poniżej do pobrania informacja w formacie pdf, rozmiar 174 kilobajty.
Kliknij aby pobrać załącznik.

 

Poprawiony: poniedziałek, 11 kwietnia 2022 10:47
 

Czy wiesz, że...

dyslokacjajednym z ciekawych zjawisk geologicznych w północnej części województwa świętokrzyskiego jest tzw. dyslokacja Wąchocko - Rudzka? Rzeka Kamienna niejako odgradza różne formy geologiczne. Prawy (południowy) brzeg rzeki stanowią utwory dolnego i środkowego triasu, natomiast wzdłuż lewego brzegu zalegają skały dolnej jury.