Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
Strona Główna Ogłoszenia Świętokrzyski Fundusz Lokalny - szansa dla stowarzyszeń

URZĄD GMINY BRODY

herb-gb
Adres:
ul. Stanisława Staszica 3
27-230 Brody
woj. świętokrzyskie.
Telefon:
(41) 271-12-31
 fax: (41) 271-19-78
więcej
E-mail:
gmina(at)brody.info.pl
Godziny otwarcia:
Pon: 8:00 -16:00
Wt-Pt: 7:15 - 15:15
du
mp

logo-rii-jst-kolor

sip

Świętokrzyski Fundusz Lokalny - szansa dla stowarzyszeń PDF Drukuj Email
Wpisany przez Mariusz Zawłocki   
czwartek, 24 marca 2022 10:36

Plakat na temat Świętokrzyskiego Funduszu Lokalnego. Tekst główny: Ile można zdobyć środków? 2000-7000 - młoda organizacja. 2000 - 5000 Grupa nieformalna.Fundacja Imienia Stefana Artwińskiego zachęca do składania wniosków w ramach Programu „Świętokrzyski Fundusz Lokalny". Przyznawane będą mikrodotacje w wysokości od 2 do 7  tys. zł na tworzenie inicjatyw oddolnych (np. wydarzeń, warsztatów, rajdów, wycieczek itp.) wpisujących się w jedną ze sfer pożytku publicznego.

Jeżeli masz głowę pełną pomysłów, które chcesz zrealizować w swoim otoczeniu Lubisz pracę zespołową i udzielasz się społecznie Wasza młoda organizacja chce wskoczyć na wyższy poziom i się rozwijać Nie czekaj! Wejdź na stronę www.swietokrzyskiegranty.pl i dowiedz się więcej! O mikrodotacje ubiegać się mogą:

  • młode organizacje, wpisane do KRS nie wcześniej niż 60 miesięcy od dnia złożenia wniosku;
  • grupy nieformalne – min. 3 osoby pełnoletnie wspólnie realizujące lub chcące realizować działania w sferach pożytku publicznego. Grupy nieformalne mają dwie drogi wystąpienia o grant: wspólnie z Patronem lub samodzielnie;
  • grupy samopomocowe dobrowolne zespoły osób których aktywne działanie skierowane jest na pokonywanie problemów oraz zmianę warunków życia ich członków.

Wnioski należy złożyć przez Generator Wniosków on-line dostępny na stronie www.swietokrzyskiegranty.pl od dnia 07 marca 2022 do dnia 31 marca 2022 roku do godziny 23.59. Regulamin konkursu: https://swietokrzyskiegranty.pl/site/documents

Kontakt z operatorem: https://swietokrzyskiegranty.pl/site/contact .

Poprawiony: czwartek, 24 marca 2022 10:51
 

Czy wiesz, że...

dyslokacjajednym z ciekawych zjawisk geologicznych w północnej części województwa świętokrzyskiego jest tzw. dyslokacja Wąchocko - Rudzka? Rzeka Kamienna niejako odgradza różne formy geologiczne. Prawy (południowy) brzeg rzeki stanowią utwory dolnego i środkowego triasu, natomiast wzdłuż lewego brzegu zalegają skały dolnej jury.