Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
Strona Główna Ogłoszenia Pieniądze dla stowarzyszeń - spotkanie w Brodach

URZĄD GMINY BRODY

herb-gb
Adres:
ul. Stanisława Staszica 3
27-230 Brody
woj. świętokrzyskie.
Telefon:
(41) 271-12-31
 fax: (41) 271-19-78
więcej
E-mail:
gmina(at)brody.info.pl
Godziny otwarcia:
Pon: 8:00 -16:00
Wt-Pt: 7:15 - 15:15
du
mp

logo-rii-jst-kolor

sip

Pieniądze dla stowarzyszeń - spotkanie w Brodach PDF Drukuj Email
Wpisany przez Fundacja im. S. Artwińskiego   
piątek, 18 marca 2022 12:37

Fundacja Imienia Stefana Artwińskiego zachęca do składania wniosków w ramach Programu „Świętokrzyski Fundusz Lokalny". Przyznawane będą mikrodotacje w wysokości od 2 000 do 7 000 zł na tworzenie inicjatyw oddolnych (np. wydarzeń, warsztatów, rajdów, wycieczek itp.) wpisujących się w jedną ze sfer pożytku publicznego. Wszystkich zapraszamy na spotkanie informacyjno-doradcze prowadzone przez fundację. Odbędzie sie ono w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Brody, w dniu 21 marca 2022 o godzinie 14:00. Grafika: plakat o spotkaniu.Fundacja Imienia Stefana Artwińskiego zachęca do składania wniosków w ramach Programu „Świętokrzyski Fundusz Lokalny". Przyznawane będą mikrodotacje w wysokości od 2 000 do 7 000 zł na tworzenie inicjatyw oddolnych (np. wydarzeń, warsztatów, rajdów, wycieczek itp.) wpisujących się w jedną ze sfer pożytku publicznego. Wszystkich zapraszamy na spotkanie informacyjno-doradcze prowadzone przez fundację. Odbędzie sie ono w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Brody, w dniu 21 marca 2022 o godzinie 14:00.

Jeżeli masz głowę pełną pomysłów, które chcesz zrealizować w swoim otoczeniu Lubisz pracę zespołową i udzielasz się społecznie Wasza młoda organizacja chce wskoczyć na wyższy poziom i się rozwijać Nie czekaj! Wejdź na stronę www.swietokrzyskiegranty.pl i dowiedz się więcej! O mikrodotacje ubiegać się mogą:

  • młode organizacje, wpisane do KRS nie wcześniej niż 60 miesięcy od dnia złożenia wniosku
  • grupy nieformalne – min. 3 osoby pełnoletnie wspólnie realizujące lub chcące realizować działania w sferach pożytku publicznego. Grupy nieformalne mają dwie drogi wystąpienia o grant: wspólnie z Patronem lub samodzielnie.
  • grupy samopomocowe dobrowolne zespoły osób których aktywne działanie skierowane jest na pokonywanie problemów oraz zmianę warunków życia ich członków.

Wnioski należy złożyć przez Generator Wniosków on-line dostępny na stronie www.swietokrzyskiegranty.pl od dnia 07 marca 2022 do dnia 31 marca 2022 roku do godziny 23.59. Regulamin konkursu: https://swietokrzyskiegranty.pl/site/documents Kontakt z operatorem: https://swietokrzyskiegranty.pl/site/contact .

Poprawiony: piątek, 18 marca 2022 13:51
 

Czy wiesz, że...

kolo-wodnejuż w XVI wieku na rzece Kamiennej w Krynkach istniała zapora wodna? W1578r. funkcjonowały tu trzy koła wodne napędzające urządzenia hutnicze. Nie jest wykluczone, że  kuźnica realizowała szereg poważnych dostaw rządowych. Za te zasługi dzierżawca zakładu - Walenty Duracz został nobilitowany do stanu szlacheckiego.