Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
Strona Główna Ogłoszenia Webinarium kampanii "Bądź widoczny"

URZĄD GMINY BRODY

herb-gb
Adres:
ul. Stanisława Staszica 3
27-230 Brody
woj. świętokrzyskie.
Telefon:
(41) 271-12-31
 fax: (41) 271-19-78
więcej
E-mail:
gmina(at)brody.info.pl
Godziny otwarcia:
Pon: 8:00 -16:00
Wt-Pt: 7:15 - 15:15
du
mp

logo-rii-jst-kolor

sip

Webinarium kampanii "Bądź widoczny" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Rajmund Gębura   
środa, 22 września 2021 09:00

webinariumM-baner-strona
Agencja Marketingowa NPROFIT kontynuuje II edycję kampanii skierowaną do przedsiębiorstw. Pandemia nie odpuszcza i dalej zbiera żniwo wśród małych i średnich firm, dlatego postanowiliśmy kontynuować kampanię – aby pomóc firmom wyróżnić się online.29 września 2021 roku odbędzie się nasze kolejne webinarium - ,,Jak optymalizować Google Ads dla e-commerce, aby zwiększyć sprzedaż?". Poruszać będzie takie zagadnienia jak, prawidłowa konfiguracja kampanii produktowej i jak robić to prawidłowo, aby zwiększyć sprzedaż w swoim sklepie internetowym. Jak powszechnie wiadomo, reklama jest dźwignią handlu i każdy biznes, szczególnie internetowy, opiera się w dużej mierze na działaniach marketingowych. Publikujemy informacje na ten temat. Materiał jest źródłem cennych informacji dla przedsiębiorców. Z pewnością będzie przydatny również firmom działającym w Państwa gminie.

Został przygotowany przez zespół specjalistów działu SEM naszej agencji. Link do zapisów na webinarium: https://tiny.pl/97jcpPo pierwszej edycji dostrzegamy jak duże grono firm potrzebuje rzetelnej informacji z zakresu procesu pozycjonowania stron internetowych oraz kampanii reklamowych on-line. Wierzymy, że również w przyszłym roku będziemy skutecznymi przewodnikami w cyfrowym świecie.

 Zapraszamy Państwa do udziału w naszym webinarium, w ramach kampanii#bądźwidoczny, które odbędzie się 29 września 2021 roku – dotyczyć będzie kampanii Google Ads dla e-commerce – sklepów internetowych i tego jak za pomocą kampanii zwiększyć sprzedaż. Więcej informacji pod linkiem: https://terdeals.com/pl/14/kampania-badzwidoczny
Czwarte webinarium prowadzić będzie Piotr Bortkiewicz, nasz specjalista ds. kampanii SEM. Wydarzenie poświęcone będzie tematyce kampanii Google Ads, i temu, jak prawidłowo ją prowadzić, aby przynosiło to zysk.

Harmonogram webinarium:
- co musimy skonfigurować, aby uruchomić kampanię produktową,
- jak utworzyć kampanię produktową,
- optymalizacja stawek na produktach dla kampanii produktowej,
- optymalizacja fraz dla kampanii produktowej,
- dostosowywanie stawek do urządzeń dla kampanii produktowej,
- wykorzystywanie danych z kampanii produktowej do tworzenia pozostałych kampanii.
Po pierwszej edycji dostrzegamy jak duże grono firm potrzebuje rzetelnej informacji z zakresu procesu pozycjonowania stron internetowych oraz kampanii reklamowych on-line. Posiadane wiadomości nie zawsze wystarczają do prowadzenia skutecznych działań promocyjnych. Obecnie, gdy sytuacja jest trudniejsza, firmy potrzebują rzetelnej wiedzy i wiarygodnych przewodników po świecie cyfrowym, który często jest dla nich szansą na przetrwanie.
Cały zespół Agencji NPROFIT zaangażował się w inicjatywę. Przede wszystkim nasi pracownicy jeszcze mocniej zadbali o wysoką jakość i użyteczność tekstów publikowanych na blogu, z których korzystają przedsiębiorcy. Rozumiemy, że sytuacja, w której znajduje się tak wiele firm nie jest łatwa, dlatego postanowiliśmy działać dla wspólnego dobra. Jeżeli dzięki naszej pracy firma, która miała upaść przeniesie swoją działalność do Internetu i uda się jej przetrwać ten niepewny czas, będzie to dla nas ogromna satysfakcja i powód dumy.
Zapraszamy Państwa do udziału w webinarium i uczestniczeniu w naszej kampanii, w szczególności poprzez udostępnienie tego komunikatu na swojej stronie internetowej – na pewno przyniesie ono efekty w działaniach on-line i wspomoże przedsiębiorców w tych ciężkich chwilach.

Z wyrazami szacunku
Agencja marketingowa NPROFIT

Współorganizatorzy kampanii:
Agencja marketingowa NPROFIT: https://nprofit.net/pl/
Agencja marketingowa Adshock: https://adshock.pl/

Wizualizacja dotycząca webinarium w formacie PDF, rozmiar 178 kilobajtów do pobrania TUTAJ.

 

 

 

 

 

Poprawiony: poniedziałek, 11 października 2021 10:21
 

Czy wiesz, że...

oltarz-ofiarjeden z olbrzymich głazów w rezerwacie "Skały w Krynkach", według miejscowej legendy służył za ołtarz ofiarny?

Podobno niejaki Gutan składał tam krwawe ofiary bogowi Krynosowi.

elektronik sigara