Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
Strona Główna Ogłoszenia Badanie ankietowe Polskiej Fundacji Przemysłu Kosmicznego

URZĄD GMINY BRODY

herb-gb
Adres:
ul. Stanisława Staszica 3
27-230 Brody
woj. świętokrzyskie.
Telefon:
(41) 271-12-31
 fax: (41) 271-19-78
więcej
E-mail:
gmina(at)brody.info.pl
Godziny otwarcia:
Pon: 8:00 -16:00
Wt-Pt: 7:15 - 15:15
du
mp

logo-rii-jst-kolor

sip

Badanie ankietowe Polskiej Fundacji Przemysłu Kosmicznego PDF Drukuj Email
Wpisany przez Rajmund Gębura   
piątek, 13 sierpnia 2021 10:59

W związku z informacją Departamentu Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego w Kielcach przekazujemy wiadomość dotyczącą przeprowadzenia badania ankietowego wśród osób prowadzących własne gospodarstwa rolne w celu opracowania raportu dotyczącego popularności rolnictwa precyzyjnego w polskich gospodarstwach rolnych.

W związku z dynamicznie rozwijającym się sektorem technologii kosmicznych wykorzystywanych w rolnictwie oraz w obliczu wzmożonej aktywności naszych zachodnich sąsiadów w zakresie wykorzystania tych technologii, jako Polska Fundacja Przemysłu Kosmicznego postanowiliśmy przygotować raport dotyczący popularności rolnictwa precyzyjnego w polskich gospodarstwach rolnych. Do przygotowania tego raportu niezbdne jest uzyskanie informacji o tym czy mieszkańcy Państwa gmin wykorzystują tę technologię. W celu uzyskania przedmiotowych informacji przygotowaliśmy krótkie badanie. Badanie to jest anonimowe, ajego wypełnienie trwa mniej niż 60 sekund. Jest ono przeznaczone dla osób prowadzących włąsne gospodarstwa rolne.

Link do badania:

 https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf1zffpvfegFyGji3dYLMvPwJ0uEsSPlN3y0pbYxIsgvNoCMA/viewform?usp=sf_link

Zwracamy się  z prośbą o udostępnianie linku do badania. Umożliwi to opracowanie stosownego raportu dotyczącego zainteresowania oraz wykorzystania technologii kosmicznych w polskich gospodarstwach rolnych w sposób wiarygodny. Uważamy, że rolnictwo precyzyjne z wykorzystaniem narzędzi satelitarnych odgrywa obecnie istotną rolę w rozwoju rolnictwa, dlatego sprawa jest bardzo ważna.

Z wyrazami szacunku,
Adrianna Wiśniewska
Prezes Polskiej Fundacji Przemysłu Kosmicznego

Poprawiony: wtorek, 17 sierpnia 2021 11:36
 

Czy wiesz, że...

fascynacja-mprzy Centrum Kultury i Aktywności Lokalnej w Brodach dzaiałają cztery zespoły śpiewacze, dwie grupy taneczne oraz Gminna Orkiestra Dęta?

elektronik sigara