Strona Główna Ogłoszenia Dbajmy o nasze symbole narodowe

URZĄD GMINY BRODY

herb-gb
Adres:
ul. Stanisława Staszica 3
27-230 Brody
woj. świętokrzyskie.
Telefon:
(41) 271-12-31
 fax: (41) 271-19-78
więcej
E-mail:
gmina(at)brody.info.pl
Godziny otwarcia:
Pon: 8:00 -16:00
Wt-Pt: 7:15 - 15:15
du
mp

logo-rii-jst-kolor

sip

Dbajmy o nasze symbole narodowe PDF Drukuj Email
Wpisany przez Rajmund Gębura   
wtorek, 12 maja 2020 07:56

polska-flaga-M-strona-symbole-narodowe  Udostępniamy materiały informacyjne, które w przystępny sposób wyjaśniają zasady postępowania z symbolami narodowymi: flagą, godłem i hymnem. Zachęcamy do pobierania plansz i wykorzystywania m.in. przy okazji zapraszania mieszkańców do świętowania Dnia Flagi i innych świąt.

 2 maja przypadał Dzień Flagi RP. Uczciiliśmy go, zapraszając mieszkańców naszych miejscowości do wywieszenia Biało-Czerwonej, która jest symbolem wspólnoty i nadziei. W przygotowaniach do tego święta i innych pomocne będą materiały informacyjne, które w przystępny sposób wyjaśniają, jak zadbać o flagę i inne symbole narodowe, które towarzyszą nam w codziennym życiu.

Biuro Programu „Niepodległa" zaprasza do korzystania z przygotowanych plansz - można je pobrać ze strony https://niepodlegla.gov.pl/aktualnosci/flaga-godlo-hymn-jak-dbac-o-symbole-narodowe/

Zadbajmy o flagę, godło i hymn. Nie piszmy po symbolach, odprasujmy flagi, pilnujmy tekstu hymnu i dzielmy się tą wiedzą dalej.

 

 

 

Poprawiony: wtorek, 12 maja 2020 10:18
 

Czy wiesz, że...

szlakowskaz-mprzez teren gminy Brody wytyczono i oznakowano łącznie ok 136 km szlaków turystycznych: pieszych i rowerowych?

elektronik sigara