Strona Główna Ogłoszenia Pieniądze dla stowarzyszeń

URZĄD GMINY BRODY

herb-gb
Adres:
ul. Stanisława Staszica 3
27-230 Brody
woj. świętokrzyskie.
Telefon:
(41) 271-12-31
 fax: (41) 271-19-78
więcej
E-mail:
gmina(at)brody.info.pl
Godziny otwarcia:
Pon: 8:00 -16:00
Wt-Pt: 7:15 - 15:15
du
mp

logo-rii-jst-kolor

sip

Pieniądze dla stowarzyszeń PDF Drukuj Email
Wpisany przez Mariusz Zawłocki   
czwartek, 16 kwietnia 2020 11:41

swietokrzyski-fundusz-lokalny-wnioski-dotacje-ngo-stowarzyszenia-mDo 21 kwietnia trwa nabór do Świętokrzyskiego Funduszu Lokalnego. Na wsparcie dla młodych organizacji pozarządowych i grup nieformalnych, operator programu Fundacja imienia Stefana Artwińskiego ma do dyspozycji 285 tys, złotych. Głównym celem funduszu jest zwiększanie ilości inicjatyw oddolnych w województwie świętokrzyskim.

Mogą to być też działania polegające na organizacji różnego rodzaju szkoleń internetowych, webinarów przyczyniających się do tego, że mieszkańcy zostaną w domach. to działania polegające na przykład na szyciu maseczek, wsparciu medyków, ale także wszelkie akcje informacyjne, które mają na celu zahamowanie Covid-19. Wnioski można też składać na organizację wydarzeń kulturalnych takich jak koncerty online. – mówi Paweł Kwietniewski, Dyrektor Biura Fundacji

Cały proces składania wniosku odbywa się online poprzez specjalnie przygotowany przez Nas system dotacyjny www.swietokrzyskiegranty.pl. Organizacje nie muszę się także obawiać problemów z realizacją projektów przez złą sytuacje epidemiologiczną, rezultaty działań i sposób realizacji będzie można zmienić w trakcie realizacji projektu.

Świętokrzyskie Fundusz Lokalny jest realizowany dzięki środkom z Narodowego Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego. Operatorem regionalnym jest Fundacja Imienia Stefana Artwińskiego.

Poprawiony: czwartek, 16 kwietnia 2020 11:59
 

Czy wiesz, że...

kk3najprawdopodobniej już w 1353r. wybudowano modrzewiowy kościół w Krynkach p.w. Św. Marcina. Stał on przy obecnych zabudowanich ulicy Długiej. Do dziś stoi tam krzyż upamiętniający lokalizację świątyni. Podobno niektóre belki w kryneckiej dzwonnicy pochodzą z tego kościoła!

elektronik sigara