Strona Główna Ogłoszenia Gmina Brody pod znakiem "Świętokrzyskie czaruje" (film)

URZĄD GMINY BRODY

herb-gb
Adres:
ul. Stanisława Staszica 3
27-230 Brody
woj. świętokrzyskie.
Telefon:
(41) 271-12-31
 fax: (41) 271-19-78
więcej
E-mail:
gmina(at)brody.info.pl
Godziny otwarcia:
Pon: 8:00 -16:00
Wt-Pt: 7:15 - 15:15
du
mp

logo-rii-jst-kolor

sip

Gmina Brody pod znakiem "Świętokrzyskie czaruje" (film) PDF Drukuj Email
Wpisany przez Mariusz Zawłocki   
wtorek, 25 lutego 2020 14:54

rot-swietokrzyskie-czaruje-gmina-brody-nalezy-do-rotGmina Brody przystąpiła do Regionalnej Organizacji Turystycznej Województwa Świętokrzyskiego, która ma za zadanie promocję regionu. Jako jedno z największych stowarzyszeń tego typu może skutecznie propagować także atrakcje turystyczne w pobliżu Zalewu Brodzkiego.

 

- Dołączyliśmy do tego stowarzyszenia żeby dzięki działaniom ROTWŚ dotrzeć z naszą ofertą nie tylko do okolicznych mieszkańców ale i dalej. Mamy nowe centrum turystyczne, miejsca rekreacji nad zalewem, rezerwaty i zabytki które warto promować. Te piękne miejsca są ważnymi składowymi mozaiki jaką jest turystyczna marka naszego województwa. Po raz pierwszy gmina Brody skorzysta ze znanego w całej Polsce logo regionu świętokrzyskiego – powiedziała Marzena Bernat, Wójt Gminy Brody.

ROTWŚ skupia w swoich szeregach nie tylko samorządy ale i przedsiębiorstwa. Zarządza systemem informacji turystycznej, zarówno w warstwie cyfrowej jak i analogowej. Prowadzi portal www.swietokrzyskie.travel oraz kilkunaście innych stron. Jest największym wydawcą przewodników i map po województwie, organizatorem widowisk rozrywkowych.

 

Poprawiony: wtorek, 25 lutego 2020 15:05
 

Czy wiesz, że...

skwrnad brzegiem Zalewu Brodzkiego rozciągają się warte odwiedzenia "Skały w Rudzie". Na jednym z bloków skalnych rośnie brzoza, z korzenia której wyrastają cztery pnie. Według lokalnej tradycji każda panna, która usiądzie na tym drzewie na pewno dobrze wyjdzie za mąż. Zapraszamy do sprawdzenia tej legendy! Więcej informacji: link

elektronik sigara