Strona Główna Ogłoszenia IV Międzynarodowe Forum Inwestycyjne w Skarżysku-Kamiennej

URZĄD GMINY BRODY

herb-gb
Adres:
ul. Stanisława Staszica 3
27-230 Brody
woj. świętokrzyskie.
Telefon:
(41) 271-12-31
 fax: (41) 271-19-78
więcej
E-mail:
gmina(at)brody.info.pl
Godziny otwarcia:
Pon: 8:00 -16:00
Wt-Pt: 7:15 - 15:15
du
mp

logo-rii-jst-kolor

sip

IV Międzynarodowe Forum Inwestycyjne w Skarżysku-Kamiennej PDF Drukuj Email
Wpisany przez Rajmund Gębura, Konrad Kronig   
wtorek, 27 sierpnia 2019 09:42

forum-skarzysko-logo   
  
   Zapraszamy do udziału w IV Międzynarodowym Forum Inwestycyjnym w Skarżysku — Kamiennej, które odbędzie się w dniach 27-28 września 2019 roku.

   Jest to przedsięwzięcie, które od kilku lat przyczynia się do zdynamizowania rozwoju przedsiębiorstw działających na terenie województwa świętokrzyskiego oraz stymuluje zainteresowanie ze strony przedsiębiorców zagranicznych w zakresie nawiązania kontaktów gospodarczych i lokowania kapitału w naszym województwie. Tegoroczne Forum będzie poświęcone przede wszystkim roli przedsiębiorstw typu start up w kreowaniu możliwości rozwoju miast i gmin naszego województwa oraz zdolności współpracy władz samorządowych z przedsiębiorstwami. W ramach Międzynarodowego Forum Inwestycyjnego prezentowany jest zarówno rosnący potencjał miast i gmin województwa świętokrzyskiego, jak i regionalnych i lokalnych przedsiębiorców, kapitał ludzki i potencjał logistyczny. Dzięki współpracy z ważnymi partnerami zagranicznymi Międzynarodowe Forum Inwestycyjne to idealne miejsce do nawiązania wartościowych kontaktów zawodowych i spotkania cenionych ekspertów z branż istotnych z punktu widzenia prowadzenia biznesu i zarządzania.

   Uczestnikami Międzynarodowego Forum Inwestycyjnego są przedstawiciele zagranicznych i krajowych podmiotów reprezentujących przedsiębiorstwa, administrację publiczną, sektor bankowy oraz organizacje pozarządowe. Organizowane są również spotkania B2B pozwalające nawiązać nowe i ciekawe kontakty. W związku z powyższym udział w IV Międzynarodowym Forum Inwestycyjnym w Skarżysku - Kamiennej będzie stanowił znakomitą okazję do wymiany doświadczeń oraz nawiązania ciekawych kontaktów gospodarczych. Zachęcamy również do informowania przedsiębiorców o możliwości udziału w Forum. Zarówno udział w Forum jak i prezentacja oferty handlowej są całkowicie bezpłatne. Dla przedsiębiorców dodatkowo oferowane są bezpłatnie miejsce wystawiennicze w trakcie Forum oraz reklama w wydawnictwach związanych z Forum i w mediach lokalnych i regionalnych.

  Organizaotorzy proszą o deklaracje uczestnictwa w Forum do dnia 20 września 2019 roku na adres email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

oraz rejestrację swojego uczestnictwa poprzez stronę internetową www.mfi.skarzysko.pl

Rejestracja uczestników jest dla organizatorów szczególnie istotna, gdyż umożliwi sprawną organizację wydarzenia. Poniżej oficjalne zaproszenie na wydarzenie.

 

Poprawiony: wtorek, 27 sierpnia 2019 10:46
 

Czy wiesz, że...

kapl-dziurkatastrofalna powódż w 1903r. zniszczyła tamę i wszystkie urządzenia fabryczne w Brodach? Jedną z Konsekwencji kataklizmu był rozwój chorób, w tym malarii. Miejscowa legenda głosi, że epidemię powstrzymała interwencja św. Jana Nepomucena, którego figurę umieszczono w kapliczce we wsi Dziurów. Imię świętego nosi jedna z ważniejszych ulic tej miejscowości.

elektronik sigara