Strona Główna Ogłoszenia Disco polo, kolory i góralskie nuty

URZĄD GMINY BRODY

herb-gb
Adres:
ul. Stanisława Staszica 3
27-230 Brody
woj. świętokrzyskie.
Telefon:
(41) 271-12-31
 fax: (41) 271-19-78
więcej
E-mail:
gmina(at)brody.info.pl
Godziny otwarcia:
Pon: 8:00 -16:00
Wt-Pt: 7:15 - 15:15
du
mp

logo-rii-jst-kolor

sip

Disco polo, kolory i góralskie nuty PDF Drukuj Email
Wpisany przez Mariusz Zawłocki   
piątek, 02 sierpnia 2019 12:38

festyn-brody-pod-zapora-plakat-afterparty-camasutra-kolory-muzyka-goralska

gmina-brody-aplikacja-mobilna-bliskoMarzena Bernat  - Wójt Gminy Brody zaprasza na Festyn Pod Zaporą, który odbędzie się 17 sierpnia 2019 roku w kompleksie sportowym w Brodach. W tym roku oprócz głównych Gwiazd Wieczoru - CamaSutry i After Party, wystąpią goście z Bustryku czyli Zespół Zawrat, lokalni wykonawcy, oraz lubiana i znana kapela Celibat. Na festynie, po raz pierwszy odbędzie się Inwazja kolorów a dla najmłodszych przygotowana zostanie bezpłatna strefa zabaw z dmuchańcami, grami i zabawami prowadzonymi przez animatorów.  Dla uczestników przewidziane są upominki i gadżety. Ci, którzy zainstalowali aplikację Blisko i dodali gminę Brody do nadawców, dodatkowo mogą otrzymać magnesy na lodówkę. Serdecznie zapraszamy - wstęp na imprezę jest bezpłatny. Poniżej omawiamy utrudnienia w ruchu drogowym związane z imprezą.

 

W dniu 17. 08. 2019r., w godzinach od 14.00 ul. Sportowa będzie drogą jednokierunkową od skrzyżowania przy moście w Brodach do przejazdu kolejowego w Rudzie. Ruch będzie możliwy jedynie w kierunku Rudy ale tylko do czasu zapełnienia miejsc parkingowych na drodze między Brodami a Rudą. Potem droga zostanie zamknięta. Ruch jednokierunkowy odbywać się będzie także w Brodach od skrzyżowania ul. Ostrowieckiej z drogą krajową nr 9 do przejazdu kolejowego na ul. Radomskiej. Utrudnienia na tych ulicach rozpoczną się od godz. 18:00. Ograniczenia mogą obowiązywać do godz. 24.00 lub wcześniej jeśli ruch na drogach będzie płynny, a parkujące na poboczu samochody nie będą utrudniać jazdy w obydwu kierunkach. Samochody można zostawić na parkingu koło urzędu gminy oraz wzdłuż brzegów zalewu - od strony Brodów i od strony Krynek. Inne informacje o ruchu na drogach lokalnych i możliwości parkowania w pobliżu festynu udzielać będą na miejscu policjanci i strażacy. Przepraszamy za utrudnienia w komunikacji. Współorganizatorem festynu jest Stowarzyszenie Profilaktyczno - Społeczne "Azyl" z Brodów.

festyn-brody-ograniczenia-w-ruchu-drogowym-m 

 

Bądź na bieżąco - dołącz do wydarzenia na Facebooku.

 

Gwiazdy wieczoru:

 

Tak bawiliśmy się w zeszłym roku:

 

Poprawiony: wtorek, 10 września 2019 09:17
 

Czy wiesz, że...

bocian.czchciałbyś na własne oczy zobaczyć bocian czarnego? Ten rzadki gatunek wybrał na miejsce gniazdowania niedostępne partie rezerwatu "Rosochacz". Miłośnik przyrody dostrzeże tam wiele ciekawych gatunków flory i fauny.

elektronik sigara