Strona Główna Ogłoszenia Trzecie Kieleckie Senioralia

URZĄD GMINY BRODY

herb-gb
Adres:
ul. Stanisława Staszica 3
27-230 Brody
woj. świętokrzyskie.
Telefon:
(41) 271-12-31
 fax: (41) 271-19-78
więcej
E-mail:
gmina(at)brody.info.pl
Godziny otwarcia:
Pon: 8:00 -16:00
Wt-Pt: 7:15 - 15:15
du
mp

logo-rii-jst-kolor

sip

Trzecie Kieleckie Senioralia PDF Drukuj Email
Wpisany przez Marzena Staryczenkow   
środa, 24 kwietnia 2019 07:02

   Z inicjatywy Wojewody Świętokrzyskiego Pani Agaty Wojtyszek w środę 26 czerwca 2019 r. w Parku Miejskim im. Stanisława Staszica przy ul. Zamkowej w Kielcach w godz. 10.00-18.00 zorganizowana zostanie po raz trzeci impreza plenerowa pn. Senioralia.

Przedsięwzięcie jest realizowane w ramach działań promocyjnych Programu Wieloletniego Senior + Tak jak w ubiegłym roku, wydarzenie dedykowane jest w szczególności seniorom, ale również całym rodzinom; będzie miało charakter otwarty, niebiletowany. Jak poprzednio planujemy prelekcje przedstawicieli służb i instytucji działających na rzecz osób starszych, dotyczących kwestii bezpieczeństwa, również w aspekcie zdrowotnym. Ponadto przewidziano przeglądy grup artystycznych seniorów oraz występy wokalno-taneczne zespołów ludowych z regionu świętokrzyskiego.

O ile to możliwe, proponujmy beneficjentom placówek, aby zaprezentowali swoje walory artystyczne na scenie. Dlatego prosimy o zgłoszenie się do udziału w naszym wydarzeniu Senioralia.

Placówki zainteresowane pokazem scenicznym prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres e-mail: wps56@kielce,uw.gov.pl w terminie do 7 maja 2019 r. W zgłoszeniu prosimy zawrzeć następujące informację:
• rodzaj występu np. taniec, śpiew, kabaret;
• wielkość grupy artystycznej;
• wymagana liczba mikrofonów;

• czy potrzebna jest garderoba, jeżeli tak, to na ile osób ją dostosować.

Czas przeznaczony na występ jest zależny od liczby zgłoszeń i będzie ustalony po zebraniu zgłoszeń. Ponadto prosimy podać dane ułatwiające kontakt, tj. imię i nazwisko opiekuna grupy odpowiadającego za kwestie organizacyjne w/w działań, nr tel., adres e-mail. Ze strony Wydziału Polityki Społecznej i Zdrowia pracownikiem wyznaczonym do kontaktu z państwem jest Pani Kamila Sokołowska tel. 41-342-16-05 e-mail Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

 

Poprawiony: środa, 24 kwietnia 2019 10:10
 

Czy wiesz, że...

kk3najprawdopodobniej już w 1353r. wybudowano modrzewiowy kościół w Krynkach p.w. Św. Marcina. Stał on przy obecnych zabudowanich ulicy Długiej. Do dziś stoi tam krzyż upamiętniający lokalizację świątyni. Podobno niektóre belki w kryneckiej dzwonnicy pochodzą z tego kościoła!

elektronik sigara