Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
Strona Główna Na sygnale Dwa wypadki na "dziewiątce"

URZĄD GMINY BRODY

herb-gb
Adres:
ul. Stanisława Staszica 3
27-230 Brody
woj. świętokrzyskie.
Telefon:
(41) 271-12-31
 fax: (41) 271-19-78
więcej
E-mail:
gmina(at)brody.info.pl
Godziny otwarcia:
Pon: 8:00 -16:00
Wt-Pt: 7:15 - 15:15
du
mp

logo-rii-jst-kolor

sip

Dwa wypadki na "dziewiątce" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Mariusz Zawłocki   
4a-minDwa niebezpieczne zdarzenia drogowe, wydarzyły się w miniony piątek 22 czerwca br. Najpierw ok. 2 w nocy, w Młynku, na drodze krajowej nr 9, przewróciła się ciężarowa scania z naczepą. Przed godziną 21, na tej samej trasie, w lesie koło Lubieni, dachował samochód osobowy seat leon.
Kierowca tira trafił do szpitala. Granulat do produkcji tworzyw sztucznych, którym załadowany był samochód, częściowo rozsypał się na pole. Substancja ta jest całkowicie nieszkodliwa. Dwie osoby poszkodowane w wypadku koło Lubieni, zostały przewiezione do szpitala, ale na szczęście, nic poważnego im się nie stało. W zabezpieczaniu obu wypadków brały udział jednostki Państwowej Straży Pożarnej oraz policjanci.

 


Zdjęcia:
(Fot. arch. Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Starachowicach)

 

Poprawiony: poniedziałek, 25 czerwca 2012 13:32
 

Czy wiesz, że...

powst-styczna przestrzeni wieków mieszkańców dzisiejszych Krynek charakteryzowali się postawą patriotyczną? Brali oni czynny udział zarówno w Powstaniu Listopadowym jak i Styczniowym. Wieś była częstym miejscem postojów oddziałów. Serdeczność i pomoc ludności zostały podkreślone w pamiętnikach powstańczych.