Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
Strona Główna Na sygnale Ukradł telefon w szkole

URZĄD GMINY BRODY

herb-gb
Adres:
ul. Stanisława Staszica 3
27-230 Brody
woj. świętokrzyskie.
Telefon:
(41) 271-12-31
 fax: (41) 271-19-78
więcej
E-mail:
gmina(at)brody.info.pl
Godziny otwarcia:
Pon: 8:00 -16:00
Wt-Pt: 7:15 - 15:15
du
mp

logo-rii-jst-kolor

sip

Ukradł telefon w szkole PDF Drukuj Email
Wpisany przez KPP w Starachowicach   

ukradl-telefon-minStarachowiccy policjanci zatrzymali 55-letniego mężczyznę podejrzanego o kradzież telefonu komórkowego w szatni jednej ze szkół na terenie gminy Brody. Za to przestępstwo kodeks karny przewiduje karę do 5 lat pozbawienia wolności.

W niedzielę 3 lutego, dyżurny starachowickiej komendy policji otrzymał zgłoszenie o kradzieży. Na miejsce od razu zostali skierowani funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Brodach. Uwagę mundurowych zwrócił pracownik szkoły, który na widok stróżów prawa, zachowywał się nerwowo. Z ustaleń policjantów wynikało, że pokrzywdzona położyła telefon na ławce w szatni. Chwilę potem już go nie mogła znaleźć. Wartość strat wyceniła na 700 złotych. Skrupulatna praca mundurowych doprowadziła do ustalenia i zatrzymania sprawcy kradzieży. Okazał się nim 55-letni pracownik szkoły. Mężczyzna w chwili zatrzymania był nietrzeźwy i miał około 1,3 promila alkoholu w organizmie. Noc spędził w policyjnym areszcie. Wczoraj przyznał się do kradzieży i dobrowolnie poddał się karze.

Poprawiony: środa, 06 lutego 2013 12:45
 

Czy wiesz, że...

oltarz-ofiarjeden z olbrzymich głazów w rezerwacie "Skały w Krynkach", według miejscowej legendy służył za ołtarz ofiarny?

Podobno niejaki Gutan składał tam krwawe ofiary bogowi Krynosowi.