Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
Strona Główna Konsultacje społeczne Nietypowa promocja konsultacji społecznych (zdjęcia)

URZĄD GMINY BRODY

herb-gb
Adres:
ul. Stanisława Staszica 3
27-230 Brody
woj. świętokrzyskie.
Telefon:
(41) 271-12-31
 fax: (41) 271-19-78
więcej
E-mail:
gmina(at)brody.info.pl
Godziny otwarcia:
Pon: 8:00 -16:00
Wt-Pt: 7:15 - 15:15
du
mp

logo-rii-jst-kolor

sip

Nietypowa promocja konsultacji społecznych (zdjęcia) PDF Drukuj Email
Wpisany przez Mariusz Zawłocki   
piątek, 02 października 2020 12:14

rowerowy-objazd-promocja-konsultacje-studium-gmina-brody-DSC07190b-mW dniu 25 września, pracownicy Urzędu Gminy w Brody zachęcali mieszkańców do wzięcia udziału w konsultacjach na temat projektu studium uwarunkowań przestrzennych gminy Brody. W tym celu pojechali do mieszkańców na rowerach. Rozmawiali z napotkanymi ludźmi, wręczali ulotki i pokazywali tereny, które są szczególnie ważne w nowym projekcie studium.


Przed wyjazdem spotkali się z panią Marzeną Bernat Wójt Gminy Brody i Martą Prokop - Zastępcą Wójta. Potem objechali teren gminy po trasie o długości około 40 km. W terenie, urzędnicy informowali o ważnym dla mieszkańców dokumencie jakim jest studium uwarunkowań przestrzennych oraz zachęcali do zgłaszania swoich pomysłów. Proces konsultacyjny rozpocznie się 7 listopada br. Będziemy informować o formach zgłaszania uwag do studium. Oprócz zadań promocyjnych, członkowie zespołu przeprowadzili także roboczą inwentaryzację mniej znanych rejonów gminy Brody.
Więcej o konsultacjach: http://brody.info.pl/konsultacje-spoleczne.html

 

Poprawiony: piątek, 02 października 2020 13:02
 

Czy wiesz, że...

kapl-dziurkatastrofalna powódż w 1903r. zniszczyła tamę i wszystkie urządzenia fabryczne w Brodach? Jedną z Konsekwencji kataklizmu był rozwój chorób, w tym malarii. Miejscowa legenda głosi, że epidemię powstrzymała interwencja św. Jana Nepomucena, którego figurę umieszczono w kapliczce we wsi Dziurów. Imię świętego nosi jedna z ważniejszych ulic tej miejscowości.