Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
Strona Główna Historia Gratulacje dla laureatów gminnych eliminacji Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom"

URZĄD GMINY BRODY

herb-gb
Adres:
ul. Stanisława Staszica 3
27-230 Brody
woj. świętokrzyskie.
Telefon:
(41) 271-12-31
 fax: (41) 271-19-78
więcej
E-mail:
gmina(at)brody.info.pl
Godziny otwarcia:
Pon: 8:00 -16:00
Wt-Pt: 7:15 - 15:15
du
mp

logo-rii-jst-kolor

sip

Gratulacje dla laureatów gminnych eliminacji Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom" PDF Drukuj Email

Glowne-M-gratulacje-dla-uczniow-szkol-gminy-brody-otwp-2021-gmina-brodyW piątek 14 stycznia 2022 r. w sali konferencyjnej UG Brody Wójt Gminy Brody Marzena Bernat wraz z Zastępcą Wójta Martą Prokop oraz Dyrektorem Centrum Usług Wspólnych Gminy Brody Dorotą Grudnicką-Glina i Podinspektorem w UG Brody odpowiedzialnym za sprawy pożarnictwa Marzeną Miliczek złożyły gratulacje oraz wręczyły upominki i dyplomy uczniom szkół z terenu Gminy Brody, którzy osiągnęli najlepsze wyniki na szczeblu gminnym w OTWP „Młodzież Zapobiega Pożarom".

Uczniowie przybyli wraz z Dyrektorami swoich szkół: Teresą Szymczak z PSP w Adamowie, Marzeną Adamus z ZPO w Stykowie, Niną Milanowską z SP w Brodach i Ewą Stawiarską z ZSP w Rudzie. Eliminacje do Turnieju odbyły się na przełomie listopada i grudnia 2021 roku. Uczestniczyli w nim uczniowie starszych klas szkół podstawowych i ze względu na zagrożenie epidemiczne miały formę zdalną. Obejmowały swym zakresem tematycznym obszerną wiedzę dotyczącą tradycji i historii ochrony przeciwpożarowej.
Najlepsze wyniki wśród uczniów brodzkich szkół osiągnęli: Nikola Serafin z ZPO w Stykowie, Emilia Piętak z PSP w Adamowie, Filip Podzielny z PSP w Adamowie, Igor Bernaciak z ZSP w Rudzie, Wiktoria Kwiecień z ZPO w Stykowie i Natalia Szymańska z SP w Brodach (nagrodę w imieniu uczennicy odebrała Dyrektor SP w Brodach Nina Milanowska). Dyplomy za udział w Turnieju otrzymali uczniowie PSP w Adamowie: Dawid Cholewiński, Dominik Góra i Marcelina Mokrzańska oraz ZSP w Rudzie: Alan Stępniewski i Patryk Bernaciak (dyplom w imieniu ucznia odebrała Dyrektor ZSP w Rudzie Ewa Stawiarska).

 

Czy wiesz, że...

bocian.czchciałbyś na własne oczy zobaczyć bocian czarnego? Ten rzadki gatunek wybrał na miejsce gniazdowania niedostępne partie rezerwatu "Rosochacz". Miłośnik przyrody dostrzeże tam wiele ciekawych gatunków flory i fauny.