Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
Strona Główna Gospodarka odpadami Stawki opłat za wywóz śmieci bez podwyżek

URZĄD GMINY BRODY

herb-gb
Adres:
ul. Stanisława Staszica 3
27-230 Brody
woj. świętokrzyskie.
Telefon:
(41) 271-12-31
 fax: (41) 271-19-78
więcej
E-mail:
gmina(at)brody.info.pl
Godziny otwarcia:
Pon: 8:00 -16:00
Wt-Pt: 7:15 - 15:15
du
mp

logo-rii-jst-kolor

sip

Stawki opłat za wywóz śmieci bez podwyżek PDF Drukuj Email
Wpisany przez Rajmund Gębura   

nowa-umowa-M-odpady-2022-2023W czwartek 23 grudnia w Urzędzie Gminy Brody podpisana została umowa na lata 2022-2023, na podstawie której stawki opłat za wywóz odpadów nie ulegną zmianie i są jednymi z najniższych w powiecie starachowickim.

Miesięczna opłata wyniesie –tak ja dotychczas- 13 złotych od osoby, do gospodarstwa zamieszkiwanego przez pięć osób. Właściciele gospodarstw zamieszkiwanych przez pięć i więcej osób zapłacą 65 złotych miesięcznie. Podpisanie umowy na okres dwóch lat daje gwarancję utrzymania wysokości tych stawek. Ze strony Gminy Brody umowę podpisała Wójt Gminy Brody Marzena Bernat i Skarbnik Gminy Brody Dorota Dyka, a ze strony wykonawcy Tomasz Kucharczyk, właściciel Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych ATK Recykling, które w wyniku rozstrzygnięcia przetargu nieograniczonego będzie obsługiwało wywóz odpadów komunalnych z terenu Gminy Brody.

Poprawiony: środa, 29 grudnia 2021 08:15
 

Czy wiesz, że...

powst-styczna przestrzeni wieków mieszkańców dzisiejszych Krynek charakteryzowali się postawą patriotyczną? Brali oni czynny udział zarówno w Powstaniu Listopadowym jak i Styczniowym. Wieś była częstym miejscem postojów oddziałów. Serdeczność i pomoc ludności zostały podkreślone w pamiętnikach powstańczych.