Strona Główna

URZĄD GMINY BRODY

herb-gb
Adres:
ul. Stanisława Staszica 3
27-230 Brody
woj. świętokrzyskie.
Telefon:
(41) 271-12-31
 fax: (41) 271-19-78
więcej
E-mail:
gmina(at)brody.info.pl
Godziny otwarcia:
Pon: 8:00 -16:00
Wt-Pt: 7:15 - 15:15
du
mp

logo-rii-jst-kolor

sip

Talent ze Stykowa PDF Drukuj Email
Wpisany przez Mariusz Zawłocki   
poniedziałek, 04 kwietnia 2011 07:52

Karolina-Kusiak-minKarolina Kusiak z klasy VI Szkoły Podstawowej w Stykowie znalazła się w gronie 35 najlepszych uczniów szkół podstawowych w województwie świętokrzyskim. Uczennica została laureatką Wojewódzkiego Konkursu Matematyczno - Przyrodniczego.

Karolina jest bardzo zdolną i ambitną osobą. Interesuje się matematyką, historią, przyrodą, muzyką, plastyką – w wolnych chwilach gra na pianinie. Odnosi liczne sukcesy w konkursach plastycznych. Uczennica - laureatka konkursu ma prawo wybrać dowolne gimnazjum, poza swoim obwodem, z pominięciem postępowania kwalifikacyjnego. Jest też zwolniona ze sprawdzianu szóstoklasistów.

k.kusiak-mZadowolenia z sukcesu nie kryje nauczycielka matematyki – Danuta Turek i przyrody – Anna Kubala. Karolina – to wielki talent i liczymy, że w gimnazjum jej kariera będzie się pięknie rozwijać – mówi dyrektor szkoły - Barbara Prokop. Podsumowanie tegorocznej edycji konkursów w podstawówkach odbyło się 28 marca w Kielcach. Laureaci, otrzymali listy gratulacyjne i pamiątkowe ordery z rąk wicekuratora Lucjana Pietrzczyka.

Poprawiony: wtorek, 19 kwietnia 2011 09:31
 

Czy wiesz, że...

bocian.czchciałbyś na własne oczy zobaczyć bocian czarnego? Ten rzadki gatunek wybrał na miejsce gniazdowania niedostępne partie rezerwatu "Rosochacz". Miłośnik przyrody dostrzeże tam wiele ciekawych gatunków flory i fauny.

elektronik sigara