Strona Główna

URZĄD GMINY BRODY

herb-gb
Adres:
ul. Stanisława Staszica 3
27-230 Brody
woj. świętokrzyskie.
Telefon:
(41) 271-12-31
 fax: (41) 271-19-78
więcej
E-mail:
gmina(at)brody.info.pl
Godziny otwarcia:
Pon: 8:00 -16:00
Wt-Pt: 7:15 - 15:15
du
mp

logo-rii-jst-kolor

sip

Koncert na Dzień Kobiet PDF Drukuj Email
Wpisany przez Tomasz Margula   
czwartek, 10 marca 2011 15:21
tm-DSC00880kminW Publicznym Gimnazjum w Rudzie, Centrum Kultury i Aktywności Lokalnej zorganizowało koncert z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet. Ponad 100 osób zasiadło na widowni, wśród której znaleźli się Wójt Gminy Andrzej Przygoda i Przewodniczący Rady Gminy Jerzy Stąporek. Gości powitał Dyrektor CKiAL Tomasz Margula oraz prowadzący koncert - Wit Chamera.

Jako pierwszy wykonawca, zaprezentował się Dziewczęcy Chór z Gimnazjum w Rudzie, który wykonał kilka piosenek w klimacie tego święta. Następnie na scenie trzy piosenki zaśpiewał Zespół "Echo" z Adamowa. Po nim, dzieci ze Studia Piosenki CKiAL, przygotowane do występu przez Kamilę Bernaciak. Dodatkowo, Jagoda Czarnecka wyrecytowała wiersz o Święcie Kobiet. Centrum Kultury reprezentował jeszcze Zespół "Brodowniaki", który podobnie jak "Echo" z Adamowa, do występu przygotowany został przez pana Piotra Gąsowskiego. Zwieńczeniem i atrakcją Koncertu był występ kieleckiego duetu wokalnego w składzie Jolanta Chamera i Alicja Ruchomska, który przy dźwiękach polskich i zagranicznych przebojów rozbawił zarówno dorosłą jak i młodszą publiczność. Na zakończenie Wójt Gminy wraz z Przewodniczącym Rady Gminy złożyli zebranym paniom życzenia oraz obdarowali ich symbolicznym tulipanem. Wszyscy zebrani odśpiewali tradycyjne "Sto lat".

 


Galeria zdjęć:

 

Poprawiony: piątek, 11 marca 2011 14:38
 

Czy wiesz, że...

oltarz-ofiarjeden z olbrzymich głazów w rezerwacie "Skały w Krynkach", według miejscowej legendy służył za ołtarz ofiarny?

Podobno niejaki Gutan składał tam krwawe ofiary bogowi Krynosowi.

elektronik sigara