Strona Główna

URZĄD GMINY BRODY

herb-gb
Adres:
ul. Stanisława Staszica 3
27-230 Brody
woj. świętokrzyskie.
Telefon:
(41) 271-12-31
 fax: (41) 271-19-78
więcej
E-mail:
gmina(at)brody.info.pl
Godziny otwarcia:
Pon: 8:00 -16:00
Wt-Pt: 7:15 - 15:15
du
mp

logo-rii-jst-kolor

sip

Na spotkaniu o nowych mediach PDF Drukuj Email
Wpisany przez Mariusz Zawłocki   
czwartek, 03 marca 2011 10:04

mz-DSC04890minUrząd Gminy Brody, od ponad roku prowadzi dialog z mieszkańcami i potencjalnymi turystami poprzez portale społecznościowe. 3 marca, przedstawiciele gminy obecni byli w Kielcach na konferencji pod nazwą Kielcecom, poświęconej głównie nowym mediom oraz promocji regionów. Jednym z najbardziej znanych prelegentów był Mateusz Tułecki zdobywca tytułu Człowiek Roku Polskiego  Internetu 2010 - socjolog, wykładowca Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.

Mówca przekonywał, że korzystanie z mediów społecznościowych takich jak facebook.com nk.pl czy blip.pl nie jest stratą czasu, ale pozwala szybko  zdobyć najświeższe informacje. Na spotkaniu, wystąpił Łukasz Wilczyński z agencji public relations – PlanetPR. W ciekawej prezentacji podsumował on ogólnopolską kampanię promocyjną „Świętokrzyskie czaruje”.  Przed publicznością wystąpili także przedstawiciele firm: Targi Kielce, Empathy ISH oraz Speedup Group.

Dużym atutem spotkania typu barcamp były interesujące prezentacje oraz możliwość dyskusji i zadawania pytań. W trakcie dyskusji okazało się, że można umiejętnie promować gminę Brody korzystając z doświadczeń akcji „Świętokrzyskie czaruje”. Bardzo pouczająca była też prezentacja na temat mediów społecznościowych (tzw. social media). Konferencja pod patronatem Prezydenta Miasta Kielce i Marszałka Województwa Świętokrzyskiego, odbyła się w kieleckim klubie Luvr.

Gmina Brody na facebooku
Mikroblogi: blip twitter

 


Galeria zdjęć ze spotkania:

 

 

Poprawiony: czwartek, 03 marca 2011 10:46
 

Czy wiesz, że...

kk3widziałaś(łeś) kiedyś budowlę z "płaczącego" piaskowca? Z takiego materiału zbudowany jest kościół w Krynkach.

elektronik sigara