Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
Strona Główna

URZĄD GMINY BRODY

herb-gb
Adres:
ul. Stanisława Staszica 3
27-230 Brody
woj. świętokrzyskie.
Telefon:
(41) 271-12-31
 fax: (41) 271-19-78
więcej
E-mail:
gmina(at)brody.info.pl
Godziny otwarcia:
Pon: 8:00 -16:00
Wt-Pt: 7:15 - 15:15
du
mp

logo-rii-jst-kolor

sip

Do Zakopanego dzięki dofinansowaniu PDF Drukuj Email
Wpisany przez Gminny Ośrodek Pomoxy Społecznej w Brodach   
poniedziałek, 08 sierpnia 2022 13:55

W pogodny poniedziałek, 8 sierpnia, na wypoczynek letni wyjechało dziesięcioro dzieci z Gminy Brody. Dzięki staraniom Pani Wójt Marzeny Bernat, Gmina Brody dofinansowała pobyt dzieci w stolicy Tatr. Zdjęcie zbiorowe przed wyjazdem.W pogodny poniedziałek, 8 sierpnia, na wypoczynek letni wyjechało dziesięcioro dzieci z Gminy Brody. Dzięki staraniom Pani Wójt Marzeny Bernat, Gmina Brody dofinansowała pobyt dzieci w stolicy Tatr. W programie wypoczynku letniego jest m.in. Dolina Kościeliska, Gubałówka, Morskie Oko, Rusinowa Polana, Ludźmierz, Aquapark.

Będą również gry i zabawy, warsztaty, dyskoteki i ogniska. Uczestnicy zwiedzą także zabytki budownictwa regionalnego. W organizację kolonii letnich włączyli się również Kierownik i pracownicy Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Brodach.

Atrakcyjne wakacje z programem ukierunkowanym na promocję zdrowego stylu życia będą zapewne niezapomnianą przygodą dla dzieci z terenu naszej Gminy.

Poprawiony: wtorek, 09 sierpnia 2022 08:45
 

Czy wiesz, że...

kolo-wodnejuż w XVI wieku na rzece Kamiennej w Krynkach istniała zapora wodna? W1578r. funkcjonowały tu trzy koła wodne napędzające urządzenia hutnicze. Nie jest wykluczone, że  kuźnica realizowała szereg poważnych dostaw rządowych. Za te zasługi dzierżawca zakładu - Walenty Duracz został nobilitowany do stanu szlacheckiego.