Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
Strona Główna

URZĄD GMINY BRODY

herb-gb
Adres:
ul. Stanisława Staszica 3
27-230 Brody
woj. świętokrzyskie.
Telefon:
(41) 271-12-31
 fax: (41) 271-19-78
więcej
E-mail:
gmina(at)brody.info.pl
Godziny otwarcia:
Pon: 8:00 -16:00
Wt-Pt: 7:15 - 15:15
du
mp

logo-rii-jst-kolor

sip

Patriotyczny Koncert w Starachowicach (zdjęcia, film) PDF Drukuj Email
Wpisany przez Justyna Śpiewak, Rajmund Gębura   
środa, 29 czerwca 2022 10:14

Glowne-M-laweczka-stykowW piątek 10 czerwca 2022r. późnym popołudniem, na skwerze przy Ławeczce ,,Halnego" w Starachowicach, odbył się koncert pieśni patriotycznych. Uczniowie Zespołu Placówek Oświatowych w Stykowie już od kilku lat uczestniczą w tym przedsięwzięciu, dzięki zaproszeniu dh Anny Skibińskiej.

W tym roku swoje zdolności artystyczne zaprezentowały uczennice: ,,Małe Wojaczki"- w składzie Wiktoria Bilińska, Oliwia Ziółkowska, Wiktoria Kwiecień, Gabrysia Turek, Maja Jankowicz, Zuzia Borowiec, Julia Garbacz. Dziewczynki śpiewały również solo i w duecie. Tradycyjnie wystąpił jeszcze uzdolniony absolwent ZPO w Stykowie Janek Wiecha. Podczas koncertu wystąpił również Dawid Klepacz ze Szkoły Podstawowej w Brodach. Wszyscy wykonawcy pięknie się zaprezentowali, za co otrzymali gromkie brawa. Serdeczne podziękowania dla rodziców za pomoc i zorganizowanie dojazdu swoim pociechom, a uczniom gratulujemy!

Poprawiony: czwartek, 30 czerwca 2022 07:44
 

Czy wiesz, że...

fascynacja-mprzy Centrum Kultury i Aktywności Lokalnej w Brodach dzaiałają cztery zespoły śpiewacze, dwie grupy taneczne oraz Gminna Orkiestra Dęta?