Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
Strona Główna

URZĄD GMINY BRODY

herb-gb
Adres:
ul. Stanisława Staszica 3
27-230 Brody
woj. świętokrzyskie.
Telefon:
(41) 271-12-31
 fax: (41) 271-19-78
więcej
E-mail:
gmina(at)brody.info.pl
Godziny otwarcia:
Pon: 8:00 -16:00
Wt-Pt: 7:15 - 15:15
du
mp

logo-rii-jst-kolor

sip

Nasze dziewczęta najlepsze w województwie! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Mariusz Zawłocki   
wtorek, 17 maja 2022 09:58

Gmina Brody Team – zespół piłkarski dziewcząt pod taką nazwą zwyciężył w wojewódzkim finale XXII edycji Turnieju Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku w kategorii do 12 lat. Odbył się on w Nowinach 16 maja br.  Grupowe zdjęcie zespołu piłkarkiego dziewcząt.Gmina Brody Team – zespół piłkarski dziewcząt pod taką nazwą zwyciężył w wojewódzkim finale XXII edycji Turnieju Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku w kategorii do 12 lat. Odbył się on w Nowinach 16 maja br. Nasze zawodniczki pokazały hart ducha i w finale pokonały KSP Kielce z wynikiem 3:2. Ich sukces był wielką niespodzianką dla widzów.

Bohaterką turnieju była Marysia Zając ze Szkoły Podstawowej w Krynkach, która została ona najlepszą zawodniczką zawodów. (Zdjęcie na podium)

 

 

- Najtrudniejszy był mecz z Czarnymi Połaniec ale mieliśmy taktykę na to spotkanie i ona się sprawdziła - powiedział Artur Góra, trener zwycięskiej drużyny. Bohaterką turnieju była Marysia Zając ze Szkoły Podstawowej w Krynkach, która została ona najlepszą zawodniczką zawodów. Na jej duże umiejętności zwrócił uwagę Marcin Kasprowicz, trener reprezentacji Polski kobiet do 17 lat i można się spodziewać, że zawodniczka wkrótce trafi na konsultację kadry narodowej. Do zwycięskiej drużyny należały także: Maja Słyk, Aleksandra Kozera, Małgorzata Łodej, Nela Kromer, Katarzyna Chrząstowska, Klaudia Wiśnios. Trenerzy: Artur Góra, Hubert Stachura. Kibicujemy dziewczętom, które wystąpią w krajowym finale turnieju na Stadionie Narodowym!

Turniej Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku to największe wydarzenie piłkarskie dla dzieci w Europie, w którym udział wzięło do tej pory ponad 2,5 miliona dziewcząt i chłopców z całego kraju. Organizatorem rozgrywek jest Polski Związek Piłki Nożnej, sponsorem głównym firma Tymbark, a brązowym sponsorem firma Electrolux.

Fot. A. Góra:

Gmina Brody Team – zespół piłkarski dziewcząt pod taką nazwą zwyciężył w wojewódzkim finale XXII edycji Turnieju Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku w kategorii do 12 lat. Odbył się on w Nowinach 16 maja br.  Grupowe zdjęcie zespołu piłkarkiego dziewcząt.     Gmina Brody Team – zespół piłkarski dziewcząt pod taką nazwą zwyciężył w wojewódzkim finale XXII edycji Turnieju Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku w kategorii do 12 lat. Odbył się on w Nowinach 16 maja br.  Zdjęcie zespołu piłkarkiego dziewcząt.

Gmina Brody Team – zespół piłkarski dziewcząt pod taką nazwą zwyciężył w wojewódzkim finale XXII edycji Turnieju Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku w kategorii do 12 lat. Odbył się on w Nowinach 16 maja br.  Dziewczęta z zespołu piłkarkiego dziewcząt. Na pierwszym Planie Maria Zając.

Poprawiony: wtorek, 17 maja 2022 13:57
 

Czy wiesz, że...

kk3najprawdopodobniej już w 1353r. wybudowano modrzewiowy kościół w Krynkach p.w. Św. Marcina. Stał on przy obecnych zabudowanich ulicy Długiej. Do dziś stoi tam krzyż upamiętniający lokalizację świątyni. Podobno niektóre belki w kryneckiej dzwonnicy pochodzą z tego kościoła!