Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
Strona Główna

URZĄD GMINY BRODY

herb-gb
Adres:
ul. Stanisława Staszica 3
27-230 Brody
woj. świętokrzyskie.
Telefon:
(41) 271-12-31
 fax: (41) 271-19-78
więcej
E-mail:
gmina(at)brody.info.pl
Godziny otwarcia:
Pon: 8:00 -16:00
Wt-Pt: 7:15 - 15:15
du
mp

logo-rii-jst-kolor

sip

Gminne Srebrne Wesele (film, zdjęcia) PDF Drukuj Email
Wpisany przez Mariusz Zawłocki   
poniedziałek, 25 kwietnia 2022 12:36

Pierwszy Jubileusz 25-lecia małżeństw z gminy Brody - Srebrne Wesele. Zdjęcie zbiorowe Jubilatów z przedstawicielami gminy Brody.Gmina Brody co roku organizuje gminne uroczystości Złotego Jubileuszu Par Małżeńskich. W tym roku po raz pierwszy zorganizowane zostało 25-lecie ślubu! Tyle też „srebrnych par" uczestniczyło w spotkaniu. Wśród nich byli także Państwo Marzena i Jarosław Bernatowie. Wyśmienita kolacja z tańcami odbyła się 23 kwietnia w Domu Weselnym „Oczko".

Marzena Bernat , w tym momencie jako Wójt Gminy Brody wręczała małżonkom pamiątkowe medale i dyplomy. Jak na prawdziwym weselu, był szampan i „sto lat". – Przez 25 lat wiele się zmieniło: świat, moda, przyzwyczajenia. Drodzy Jubilaci, najpiękniejsze jest to, że nie zmieniła się Wasza miłość do siebie – powiedziała Pani Wójt. Wyrazy uznania do małżonków skierował także Janusz Adamus – Przewodniczący Rady Gminy w Brodach. – Udowodniliście, że egzamin z wybaczania zdaliście na piątkę – powiedział samorządowiec. Janusz Adamus podziękował pani wójt za pomysł obchodów Srebrnego Wesela. Wyraził nadzieję, że wpisze się ono na stałe do kalendarza imprez gminnych.

Młode pary

Najważniejszymi osobami na uroczystości były małżeństwa z 25-letnim stażem: Danuta i Tomasz Bartnik, Marzena i Jarosław Bernatowie, Monika i Szymon Bieleccy, Monika i Mariusz Kowalik, Ewa i Szczepan Kozieł, Justyna i Arkadiusz Dziuba, Zofia i Artur Gniza, Iwona i Tomasz Góreccy, Monika i Sylwester Kasperkiewicz, Ewelina i Sławomir Kanclerz, Wioletta i Jacek Majewscy, Justyna i Arkadiusz Mazurek, Magdalena i Mariusz Michta, Agnieszka i Mariusz Paruzel ,Izabela i Damian Pikus, Katarzyna i Maciej Podzielni, Iwona i Robert Prokop, Dorota i Maciej Rybusińscy, Edyta i Marek Sarna, Joanna i Henryk Sieniek, Aneta i Zbigniew Stachuczy, Monika i Krzysztof Styczyńscy, Mariola i Marek Szast, Dorota i Krzysztof Walkiewicz, Jolanta i Wiesław Żelazowscy.

W spotkaniu uczestniczyli także radni: Tomasz Budzyń, Dariusz Łodej, Jerzy Banasik, Jadwiga Bonia, Angelika Boroń, Marek Michalczewski, Beata Szustak, Aneta Kutera, Marta Prokop – Zastępca Gminy Brody, Marcin Góźdź Sekretarz Gminy Brody oraz Łukasz Gołda – Dyrektor Centrum Kultury i Rekreacji w Brodach – współorganizator uroczystości. Po części oficjalnej, odbyła się zabawa weselna przy muzyce zespołu „Midnight".


Poprawiony: poniedziałek, 25 kwietnia 2022 13:13
 

Czy wiesz, że...

bocian.czchciałbyś na własne oczy zobaczyć bocian czarnego? Ten rzadki gatunek wybrał na miejsce gniazdowania niedostępne partie rezerwatu "Rosochacz". Miłośnik przyrody dostrzeże tam wiele ciekawych gatunków flory i fauny.