Strona Główna

URZĄD GMINY BRODY

herb-gb
Adres:
ul. Stanisława Staszica 3
27-230 Brody
woj. świętokrzyskie.
Telefon:
(41) 271-12-31
 fax: (41) 271-19-78
więcej
E-mail:
gmina(at)brody.info.pl
Godziny otwarcia:
Pon: 8:00 -16:00
Wt-Pt: 7:15 - 15:15
du
mp

logo-rii-jst-kolor

sip

Konkursy na urodziny Jana Pawła II PDF Drukuj Email
Wpisany przez Agnieszka Lotko, Mariusz Zawłocki   
wtorek, 19 maja 2020 12:40

szkola-lubienia-jpii-100lat-konkurs-online-gmina-brody-swietokrzyskie-mSzkoła w Lubieni świętowała stulecie urodzin Patrona. Z tej okazji poprzez internet zorganizowano konkurs plastyczny oraz wspólne nagranie piosenki "Siedem" zespołu „Małe TGD" przez dziewczęta z zespołu wokalnego działającego w szkole. W konkursie plastycznym wyróżniono wszystkich uczniów klas 0-II oraz Igora Ładaka z klasy IV.

 

Uznanie otrzymały także młodzi wokaliści: Jakub Bogacz, Maja Koczwara, Maja Chrząstowska i Antoś Sławek. 

Prezentacja prac dzieci z „zerówki" przygotowana przez Irminę Stachuczy-Kowalską: https://www.emaze.com/@AOZTWRTLR/zerwczaki
Efekt nagrań dzieci oraz pracy montażowej Tomasza Sobańskiego:Za udział w konkursie, wszystkie dzieci otrzymają dyplomy oraz upominki rzeczowe w dniu zakończenia roku szkolnego.

Poprawiony: wtorek, 19 maja 2020 13:32
 

Czy wiesz, że...

powst-styczna przestrzeni wieków mieszkańców dzisiejszych Krynek charakteryzowali się postawą patriotyczną? Brali oni czynny udział zarówno w Powstaniu Listopadowym jak i Styczniowym. Wieś była częstym miejscem postojów oddziałów. Serdeczność i pomoc ludności zostały podkreślone w pamiętnikach powstańczych.

elektronik sigara